متن خبر
تاریخ انتشار : شنبه 23 بهمن 1395
تعداد بازدید : 798


انجمن واردكنندگان فرآورده هاي خام دامي

جلسه کارگروه تنظیم بازار به ریاست معاون اجرایی رییس جمهور تشکیل شد

 

جلسه کارگروه تنظیم بازار به ریاست معاون اجرایی رییس جمهور تشکیل شد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه معاونت اجرایی، جلسه کارگروه تنظیم بازار عصر چهارشنبه به ریاست معاون اجرایی رییس جمهوری تشکیل شد.

 شریعتمداری در این جلسه اظهار داشت: همه دستگاه های دولتی و اجرایی ملزم هستند با توجه به تاکیدات دکتر روحانی رییس جمهوری برای ثبات قیمت ها و عرضه کالاها و خدمات عمومی در ایام تعطیلات نوروزی با تکیه بر توان و تولید داخلی، تدابیر و اقدامات لازم را برای تعادل و آرامش در بازار و رفاه بیشتر مردم شریف ایران، فراهم کنند.
در این جلسه بر ضرورت تامین کالاهای اساسی و مایحتاج عمومی مردم از قبیل روغن، شکر، گوشت، برنج،  مرکبات و همچنین ارایه  برنامه خدمات حمل و نقل عمومی هوایی و زمینی برای سفرهای نوروزی تاکید شد.
همچنین مقرر شد، دستگاه های نظارتی بصورت مداوم بر روند تغییرات قیمت ها در ایام نوروز نظارت و به شکایت های مردم با فوریت رسیدگی کنند.
در این جلسه راهکارهای عرضه مناسب گوشت توسط جهاد کشاورزی و شرکت پشتیبانی امور دام، عرضه گسترده برنج، روغن و شکر توسط شرکت بازرگانی دولتی و عرضه مناسب مرکبات و سیب توسط سازمان تعاون روستایی بعنوان  مباشرین دولتی مورد تاکید قرار گرفت.
در پایان جلسه گزارشی از روند جوجه ریزی و پیش بینی تولید گوشت مرغ ارائه و با توجه به میزان ذخایر موجود مقرر شد، در صورت ضرورت نسبت به عرضه موجودی ها اقدام شود.
 


چاپ   بازگشت